8W 940nm vlakno spregnuta laserska dioda

Opis proizvoda
8W 940nm vlakno spregnuta laserska dioda nudi 8W izlaz kroz vlakno od 105μm. Kompaktni i{5}}prijateljski dizajni čine ga vrlo lakim za upotrebu. 8W 940nm fiber coupled laser dioda je razvijena za pumpanje, medicinsku primjenu ili obradu materijala.
U industrijskoj preradi, 940nm laser-spregnuti vlaknima se široko koriste u laserskom rezanju, laserskom zavarivanju i laserskom označavanju. Ove aplikacije imaju koristi od svoje velike gustine snage i stabilnosti i mogu pružiti visoku{3}}preciznost i veliku-efekte obrade. Pogodni su za obradu raznih materijala kao što su limovi, cijevi, keramika i staklo.
Crtež:
![product-1-1 DW3Q1XY3C]}F0C)NE8%P%DF](/Content/upload/201998745/201908071430193126561.png)
Tehnički list:
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 940±10nm |
| Izlazna snaga | 8W |
| Working Mode | CW |
| Spektralna širina FWHM | 3.5nm |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 9~10.5A |
| Prag struje Ith | 0.55A |
| Radni napon Vop | 1.75V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~55 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stepeni |
Popularni tagovi: 8w 940nm vlakno spojena laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










