Opis
120W 940nm optički diodni laser
Pregled
Karakteristike:
940nm talasne dužine
Izlazna snaga 120W iz vlakna od 105um
Visoka izlazna snaga zasićenja
Visoka efikasnost spajanja
Precizna stabilizacija temperature i struje
Ujednačena distribucija intenziteta
Pojednostavljeni, efikasni optički sistem
primjena:
Lasersko graviranje
Lasersko pumpanje
Lasersko rezanje

Tehnički list:
Broj artikla: FC940DL120
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 940nm |
| Izlazna snaga | 120W |
| Vlakna | |
| Fiber Core | 105±3um |
| Dužina vlakana | 1.5m |
| Fiber Connector | Bare End |
| Električni | |
| Radna struja | 13A |
| Prag struje | 0.9A |
| Radni napon | 23V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~55 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stepeni |
Detaljno mjerenje:

Popularni tagovi: 120w 940nm optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










