90W 915nm optički diodni laser
Značajka:
- Mala tolerancija talasne dužine ±10nm
- 10Jezgro od 5um vlakana i 0.22NA numerička blenda
- Temperaturni koeficijent talasne dužine može biti 0.3nm/stepen
primjena:
- Naučno istraživanje
- Vojska
- Medicinski
- Industrijsko pumpanje

Naziv artikla: 90W 915nm optički diodni laser
Broj artikla: FC915DL90
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 915±10nm |
| Izlazna snaga | 90W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Efikasnost nagiba | 4W/A |
| Vlakna | |
| Radijus savijanja vlakana | 60mm |
| Fiber Core | 105um |
| Dužina vlakana | 1.5m |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 20A |
| Prag struje Ith | 1.1A |
| Radni napon Vop | 15V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~35 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -20~70 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0.3 nm/stepen |
Crtež:

Za primjenu pumpe, naša maksimalna snaga može biti 800 vati za 915 nm talasne dužine kao što jehttps://www.brandnewdiode.com/fiber-coupled-diode-laser/915nm-fiber-coupled-diode-laser-915nm/800w-915nm-fiber-coupled-laser-pumping. html
Tipični profil snopa dalekog polja (1 m od izlaznog otvora). Nekružni snop 915 nm direktnog diodnog lasera:

Procedura narudžbe:
1. Kontaktirajte nas za više detalja putem e-pošte
2. Šaljemo vam PI na plaćanje, rok plaćanja je T/T ili Western Union
3. Kada se uplata izvrši, dogovorićemo proizvodnju
4. Vrijeme isporuke je 1-4 sedmica u zavisnosti od različite količine narudžbe i zahtjeva.
5. Nakon isporuke, poslat ćemo vam DHL ili FedEx ekspresni broj za praćenje.
Servis nakon prodaje
1. Nudimo politiku povrata u roku od 7 dana. (7 dana nakon prijema predmeta)
2. Ako su artikli neispravni, obavijestite nas u roku od 3 dana od isporuke.
3. Svi predmeti moraju biti vraćeni u originalnom stanju kako bi se kvalificirali za povrat novca ili zamjenu.
4. Ako imate bilo kakvih pitanja, kontaktirajte nas putem e-pošte.
Popularni tagovi: 90W 915nm optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










