Opis
60W 915nm optički diodni laser
Opis proizvoda
60W 915nm vlakno spregnuti diodni laser nudi 60W izlaz kroz vlakno od 105μm.
Koristi vlasnički čip velike snage- optimiziran za pouzdanost pri visokoj vršnoj snazi.
Ova serija koristi dugu historiju paketa{0}}spojenih vlaknima, uključujući visoko-pouzdan dizajn u skalabilni komercijalni proizvod.
Ova serija je jedinstveno rješenje za tržište lasera-spojenih pumpi-, nudeći snažne tehničke atribute u isplativom-paketu
primjena:
Mašina za lasersko graviranje
Obrada materijala
Industrijska primjena

Crtanje
![product-1-1 KCZ4}[KU77XGV7R[0[7]29W](/Content/upload/201998745/201907291420234357383.png)
Tehnički list
Broj artikla: FC915DL60
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 915±10nm |
| Izlazna snaga | 60W |
| Vlakna | |
| Prečnik jezgre vlakna | 105um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Dužina vlakana | 1m |
| Fiber Connector | Goli kraj/SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja | 11.5~12.5A |
| Prag struje | 0.5~0.9A |
| Radni napon | 8.5~12V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 45% |
| Thermal | |
| Radna temp. | 15~55 stepeni |
| Talasna dužina Temp. Koeficijent | ~0.3nm/stepen |
Popularni tagovi: 60w 915nm optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










