150W 915nm Multimode Fiber Laser Diode
Laseri{0}}spojeni vlaknima imaju nekoliko prednosti kao izvori pumpe, što ih čini idealnim izborom. Laseri spojeni s vlaknima- mogu efikasno prenijeti optičku energiju na medij za pojačanje, pobuđujući ga da emituje lasersko svjetlo. Ova metoda prijenosa koristi prednost fleksibilnosti i efikasnosti optičkih vlakana, osiguravajući efektivnu konverziju i korištenje optičke energije.
Karakteristike:
Izlazna snaga 150W, najveća snaga može biti 750W
808nm/915nm/940nm/976nm talasna dužina opciono
Prijave:
Pumpanje sa fiber laserom
Lasersko pumpanje u čvrstom{0}} stanju
Direktna obrada diodnog materijala

Specifikacija:
Broj artikla: FC915DL150
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 915nm |
| Izlazna snaga | 150W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Vlakna | |
| Fiber Core | 106,5um |
| Vlakna NA | 0.22NA |
| Dužina vlakana | 1~2m |
| Fiber Connector | Goli kraj/SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 14A |
| Prag struje Ith | 0.9A |
| Radni napon Vop | 23V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 45% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~35 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -20-70 stepeni |
| Talasna dužina Temp. Koeficijent | 0,3 nm/ stepen |
Crtež:

Popularni tagovi: 150w 915nm multimode fiber laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










