100W 915nm visoke snage sa laserom spojenim s diodama za pumpanje izvora
Karakteristike:
- Visoka efikasnost spajanja
- Paralelni proces zaptivanja, dizajn protiv kondenzacije
- Opciono ugrađen-termisto
Prijave:
- Industrijska primjena
- Medicinska upotreba
- Komunikacijski sistem

List sa podacima
Broj artikla: FC915DL100
Naziv artikla: 915 nm visoke snage vlakna spojena laserska dioda
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 915nm |
| Izlazna snaga | 100W |
| Spectral Width | 5nm |
| Slop Efficiency | 13W/A |
| Vlakna | |
| Radijus savijanja vlakana | 40mm |
| Fiber Core | 105μm |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Električni | |
| Prag struje | 0.5A |
| Radna struja | 11.0A |
| Radni napon | 24.5V |
| Efikasnost konvencije | 50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~35 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40-80 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0,3 nm/ stepen |
Crtež:

Proizvodi se postižu transformacijom asimetričnog zračenja iz čipa laserske diode u izlazno vlakno sa malim prečnikom jezgre upotrebom specijalne mikro optike. I također korištenje profesionalne tehnologije spajanja, koja uživa višestruke prednosti, npr. kompaktan dizajn, stabilnu izlaznu snagu, veliku snagu, visoku efikasnost i praktično pakovanje. Naš proces pakovanja uključuje rezanje ulaznih vlakana pod uglom od 8 stepeni i korišćenje ugaonih FC/APC konektora za izlaz kako bi se minimizirale povratne refleksije koje mogu izazvati fluktuacije u izlaznom intenzitetu. Za održavanje stabilnog laserskog izlaza, posebno s obzirom na osjetljivost ovih lasera na optičku povratnu informaciju, preporučujemo upotrebu izolatora.
Brzi detalji:
Centralna talasna dužina: 915nm
Ugrađen-TEC i optički izolator
Dodatne talasne dužine i nivoi snage dostupni su na zahtev
Moguće miješanje bilo koje valne dužine po želji
Dostupan u pulsnom ili CW načinu rada
Popularni tagovi: 100W 915nm laserske diode visoke snage dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










