Opis
2W 1300nm Free Space Laser Diode
Modul FS1300DL2 je napredna laserska dioda velike snage koja radi na talasnoj dužini od 1300 nm, pažljivo obložena u prozirni paket sa visokim opterećenjem toplote (HHL). Ovaj sofisticirani uređaj opremljen je integriranom fotodiodom, termistorom i termoelektričnim hladnjakom (TEC) kako bi se osigurala pažljiva regulacija temperature.
Ključne karakteristike
Talasna dužina: 1300 nm ±10 nm
2 W CW optička izlazna snaga
Interna fotodioda
Integrisani termistor i TEC
HHL paket, sa prozorom

Datum list
Broj artikla:FS1300DL2
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 1300nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 2W |
| Električni | |
| Radna struja Lop | <6A |
| Prag struje Lth | <0.65A |
| Radni napon Vop | 1.2V |
| Thermal | |
| Radna temp. | 25 stepeni |
| Skladištenje Temp. | -40~80 stepeni |
Crtež:

Popularni tagovi: 2w 1300nm slobodni prostor dobavljači laserske diode, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










