Opis
20mW 1651nm optički diodni laser
ključne karakteristike:
-
Tolerancija 1651 nm ±1 nm
-
Jednostruki{0}}način
-
Osigurava termičku stabilnost i dug vijek trajanja
aplikacije:
- Senzor ugljovodonika
- Sigurnost naftovoda i gasovoda
- Za specijalizirano-osjećanje dugih talasnih dužina

Specifikacija
Naziv artikla: 20mW 1651nm optički diodni laser
Broj artikla: FC1651SM20
| Optički | Tipična vrijednost |
| Centralna talasna dužina | 1651nm±1nm |
| Izlazna snaga | >20mW |
| Spectrum Linewidth | <300KHz |
| Vlakna | |
| Fiber Core | PM |
| Fiber Connector | FC/APC |
| Dužina vlakana | 1M/0.9mm |
| Električni | |
| Prag struje Lth | 60mA |
| Radna struja Lop | 200mA |
| Radni napon Vop | 1.8V |
| Thermal | |
| Test Temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40~85 stepeni |
Veličina lasera:


Popularni tagovi: 20mw 1651nm optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










