Opis
1W 830nm SMA905 Fiber Coupled Diode Laser For Medical Use
Key Feature:
1W izlazna snaga, 830nm centralna valna dužina
2-Pin zatvoreni paket
>30mm Radius savijanja, ST fiber Connector
45% efikasnost konverzije snage
Aplikacija:
Termalna štampa
Daljinska generacija energije
Medicinska upotreba
Metrologija
Data Sheet
No. stavku: FC830DL1
Naziv stavku: 1W 830nm Vlakna Coupled Diode Laser Medical
| Optički | |
| Centar talasne dužine λ | 830nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 1W |
| Spektralna širina FWHM | 3.5nm |
| Efikasnost nagiba | ≥0.95W/A |
| Vlakna | |
| Brojčana otvora vlakana | 0.14NA |
| Jezgro vlakana | 50um |
| Radijus savijanja | >30mm |
| Konektor vlakana | ST |
| Dužina vlakana | 60m |
| Električni | |
| Operating Current Iop | ≤1.2A |
| Prag Current Ith | ≤0.25A |
| Operativni napon Vop | ≤1.85V |
| Efikasnost konverzije snage | ≥45% |
| Termalni | |
| Operativna temperatura | 15~55°C |
| Temperatura skladištenja | -30-70°C |
| Temp koeficijent talasne dužine | ~0.28nm/°C |
Crtanje:

Popularni tagovi: 1w 830nm vlakna u paru diode laserski medicinski dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, na veliko, napravljen u Kini










