Laserska dioda za ADSS fiber lasersku mašinu za uklanjanje dlačica
FCD (Fiber Coupled Diode Laser) tehnologija za estetsku lasersku mašinu je veliki proboj u polju medicinske estetike
Karakteristike:
Nekanalni laserski generator
Vodeno hlađen, ali nema strogih zahtjeva za kvalitetom vode
Nema rizika od prljave vode uzrokovane laserskim opeklinama
Najveći prijenos energije
810nm talasne dužine, 810nm diodni laser je zlatni standard za uklanjanje dlačica.
Ili 755nm 808nm 1064nm mix, pogodan za sve skinove
Veličina tačke 12×12 mm je dostupna za brz i efikasan rad na velikoj površini. Oslobođena energija daje odlične rezultate na svakom centimetru kože gdje je potrebno uklanjanje dlačica.
Ključna primjena: koristi se za lasersku mašinu za uklanjanje dlačica sa spojenim vlaknima



Tehnički list:
Broj artikla: FCHR808DL300
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 300W |
| Vlakna | |
| Fiber Core | 400um |
| Vlakna NA | 0.22 |
| Dužina vlakana | 2m |
| Električni | |
| Radni napon Vop | 220±20V |
| Pulse Width | 1-500ms |
| Frekvencija pulsa | 1-20Hz |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~35℃ |
| Temperatura skladištenja | 0~60℃ |
| Talasna dužinaTemperaturni koeficijent | 0,3 nm/℃ |
Crtanje

FAQ:
Možete li napraviti OEM (dizajn i proizvodnju lasera za kupca)?
Da, imamo profesionalni R&D tim koji uključuje softver, hardver, elektroniku i dizajnersko 3D odjeljenje i imamo dovoljno mogućnosti za proizvodnju lasera u potpunosti prema zahtjevima' kupaca.
Popularni tagovi: laserska dioda za adss fiber laserske mašine za uklanjanje dlaka dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










