808nm 150W optički diodni laser
Pregled
Kratak uvod:
Ove laserske diode velike snage imaju visoku efikasnost nagiba, visoku pouzdanost.
Diodni laserski čip iz Njemačke ili Amerike i submount iz Japana
Visoka efikasnost spajanja
Visoka izlazna snaga za 808nm
Stabilne performanse
Dug životni vek
Prijave:
Pogodno za razne opto{0}}elektronske aplikacije
Rasvjeta i naučna istraživanja
Lasersko graviranje, lasersko označavanje

Tehnički list:
Broj artikla: FC808DL150
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±5nm |
| Snaga | 150W |
| Spektralna širina FWHM | 4.5nm |
| Efikasnost nagiba | 12.5W/A |
| Vlakna | |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Fiber Connector | Bare |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 11-12A |
| Prag struje Ith | 1A |
| Radni napon Vop | 34.5V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 45% |
| Thermal | |
| Radna temp. | 15~35 stepeni |
| Skladištenje Temp. | -20-55 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0,3 nm/ stepen |
Crtež:

Rad sa proizvodom izvan njegovih maksimalnih ocjena može uzrokovati kvar uređaja ili opasnost po sigurnost. Napajanja koja se koriste sa uređajem moraju se koristiti tako da maksimalna vršna optička snaga ne može biti prekoračena. Potreban je odgovarajući hladnjak za uređaj na termalnom radijatoru, mora se osigurati dovoljno odvođenje topline i toplinska provodljivost hladnjaka.
Popularni tagovi: 808nm 150w optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










