
10W 450W CW radni način rada optički diodni laser za bio tehnologiju
Karakteristike:
445nm 450nm plava dioda
Standardno vlakno 105um/0.22NA/1m/SMA905
Način rada: CW
Odličan izbor za primjenu u procesu obrade materijala visoke refleksije
primjena:
Bio Technology
Medicinski laserski tretman
Obrada materijala
Laserski štampač
Lansirali smo odličan proizvod {{0}}W 450W CW radni mod vlakno spojenog diodnog lasera, koji usvaja 445nm 450nm plavu diodu sa standardnim vlaknima 105um/0.22NA/1m/SMA905 u CW radnom modu. Pogodan za aplikacije za obradu materijala visoke refleksije, odličan je izbor za biotehnologiju, medicinsku lasersku terapiju, obradu materijala i lasersko štampanje. Naš tim za istraživanje i razvoj neprestano prati tehnološke inovacije i posvećen je proizvodnji visokokvalitetnih, visoko efikasnih lasera, a mi smo uvjereni da će vam ovaj proizvod pomoći da svoj posao obavljate lakše.
Tehnički list
Broj artikla: FC450DL10
Naziv artikla: 10W CW fiber laser sa ciljanim snopom
| Optički | |
| Centralna talasna dužina λ | 450nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Working Mode | CW |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 2A |
| Prag struje Ith | 0.7A |
| Radni napon Vop | 13V |
| Aiming Beam | |
| Talasna dužina | 515±10nm |
| Snaga | 1mW |
| Radna struja Iop | 120mA |
| Radni napon Vop | 6.5V |
| Vlakna | |
| Prečnik jezgre vlakna | 200um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Dužina vlakana | 1m |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~55 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stepen |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | -0.3 nm/stepen |
Crtež:

Popularni tagovi: 10w cw fiber laser sa nišanskim snopom dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










