300mW~1W 976nm Single Mode Butterfly Fiber Coupled LD
Laserski diodni talas velike snage u jednom modu stabilizovan ±1nm. LD je dizajniran kao izvor pumpe za industrijska impulsna vlaknasta pretpojačala, kao i za laserske aplikacije dopiranih erbijem (EDFA). Procesi i tehnike spajanja vlakana sa laserom omogućavaju vrlo velike izlazne snage koje su stabilne iu vremenu i na temperaturi. Modul pumpe koristi fiber pigtail koji održava polarizaciju i dizajn Braggove rešetke od vlakana za poboljšane performanse talasne dužine i stabilnosti snage. Uređaji postižu veliku snagu od 1W.
karakteristike:
Hermetički zatvoreno pakovanje leptira
Visoka izlazna snaga
Jednomodno optičko vlakno koje održava polarizaciju
Interna termoelektrična toplotna pumpa i monitor dioda
Prijave:
EDFA
Sensing
Fiber amplifier


Tehnički list:
Br. artikla:FC976SM1000
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 976nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±1nm |
| Izlazna snaga | 1000mW |
| Vlakna | |
| Dužina vlakana | >1m |
| Vlakna | Hi1060 |
| Fiber Connector | FC/APC |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 1800mA |
| Prag struje Ith | 90mA |
| Radni napon Vop | 2.5V |
| Thermal | |
| Test Temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40~80 stepeni |
Detaljan crtež:

Popularni tagovi: 976nm leptir laserska dioda sa vlaknima edfa dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










