Opis
300mW 976nm leptir laserska dioda
Opis proizvoda
300mW 976nm leptir laserska dioda niske potrošnje energije EDFA pumpa laserski izvori koji se nude u leptir paketima. Nude do 300mW izlazne snage. Ovi laseri su stabilizovani rešetkom za zaključavanje talasne dužine u radnim uslovima. Mali faktor forme čini ovaj modul male potrošnje energije. Hi1064 fiber pigtail je standardan.
Feature
Fiber Coupled Diode Laser 976nm
Mala potrošnja energije
Integrisana termoelektrična toplotna pumpa
Izlazna snaga 300mW, leptir paket

Tehnički list:
Br. artikla:FC976SM300
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 976±1nm |
| Izlazna snaga | 300mW |
| Vlakna | |
| Dužina vlakana | >1m |
| Vlakna | Hi1060 |
| Fiber Connector | FC/APC |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 1000mA |
| Prag struje Ith | 90mA |
| Radni napon Vop | 2.5V |
| PD | Dostupan |
| TEC radna struja/napon | Dostupan |
| Termistor KΩ/ (25 stepeni) | Dostupan |
| Thermal | |
| Test Temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40~80 stepeni |
Size Drawing

Popularni tagovi: 300mw 976nm leptir laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










