20W 830nm Laser sa vodljivim hlađenjem FAC
![]() |
Prednosti
Dug životni vek
Low Smile
Velika snaga
Uski spektar
CW, Kondukcijski hlađeni
Visoka kvaliteta, brzo vrijeme isporuke
Low MOQ
Jeftino
Prijave
Pumpanje
Industrija
Medicinski
Štampanje
Naučno istraživanje
Specifikacije
| Broj artikla: CC830SB20 | |
| Naziv artikla: 60W 830nm CW kondukcijski hlađeni jednobarski diodni laser | |
| Optički | |
| Centralna talasna dužina λ | 830nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±5nm |
| Working Mode | CW |
| Izlazna snaga po baru | 20W |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 35Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 8Deg |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 62A |
| Prag struje Ith | 10.5A |
| Radni napon Vop | 1.85V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 52% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
| Koeficijent temperature talasne dužine | 0,3 nm/℃ |




Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Osnovna kompetencija
◆ Diode Ambalaža ◆ Oblikovanje zraka
◆ Testiranje pouzdanosti◆ Efikasno hlađenje
Certifikati

FAQ
Q1. O MOQ.
MOQ. je 1 set za naš postojeći proizvod.
Q2. Šta je sa isporukom?
Možemo ponuditi usluge od vrata do vrata zračnim ili morskim putem, samo ovisi o vašem stvarnom zahtjevu. Kao što su DHL, UPS, TNT,
FEDEX.
Q3. Servis nakon prodaje.
1. Nudimo trenutnu politiku povrata od 7 dana. (7 dana nakon prijema predmeta)
2. Ako su artikli neispravni, obavijestite nas u roku od 3 dana od isporuke.
3. Svi predmeti moraju biti vraćeni u originalnom stanju kako bi se kvalificirali za povrat novca ili zamjenu.
4. Ako imate bilo kakvih pitanja, kontaktirajte nas putem e-pošte ili menadžera prodaje.
Q4. Koliko nam traje garancija?
Pružamo vam 1 godinu garancije, za 1 godinu, sve usluge su besplatne.
Kontaktiraj nas
![]() Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
|
Popularni tagovi: 20Watt 830nm Laserski FAC dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini













