8W diodni laserski čipovi
The8W diodni laserski čipovisu-snažni, visoko{1}}efikasni poluvodički laserski uređaji dizajnirani za razne primjene koje zahtijevaju kompaktne i pouzdane laserske izvore. Ovi čipovi su optimizirani za kontinuirani rad na valovima (CW) i pružaju8Wizlazne snage, što ih čini pogodnim za industrijske, medicinske i istraživačke aplikacije. Sa odličnim kvalitetom zraka i efikasnim upravljanjem toplotom, 8W diodni laserski čipovi nude vrhunske performanse, osiguravajući stabilan rad čak iu zahtjevnim okruženjima
Prijave:
Obrada materijala:Savršeno za industrijske primjene kao što su lasersko rezanje, zavarivanje, graviranje i površinska obrada. Izlazna snaga od 8 W pruža intenzitet potreban za različite vrste materijala, uključujući metale, plastiku i keramiku.
Lasersko pumpanje:Koristi se za pumpanje čvrstih{0}}lasera i lasera s vlaknima, gdje su potrebni stabilni izvori svjetlosti-velike snage.
Medicinske aplikacije:8W diodni laserski čip idealan je za medicinske tretmane kao što su laserska terapija, fotodinamička terapija (PDT) i hirurške aplikacije koje zahtijevaju visoku preciznost i pouzdan izlaz.

Tehnički list:
Broj artikla: LC755SE8
| Operacija | |
| Centralna talasna dužina | 755nm |
| Izlazna snaga | 8w |
| Način rada | CW |
| Geometrijski | |
| Širina emitera | 350um |
| Dužina šupljine | 2500um |
| Širina čipa | 500um |
| Visina čipa | 150um |
| Elektrooptički podaci | |
| Prag struje | 2.6A |
| Radna struja | 10A |
| Radni napon | 1.9v |
| Efikasnost nagiba | 1.1W/A |
| Potpuna efikasnost konverzije | 42% |
| Spora divergencija osi | 8.5 |
| Brza divergencija osi | 38 |
| Spektralna širina | 3nm |
| Polarizacija | TE |
Popularni tagovi: Dobavljači 8w diodnih laserskih čipova, proizvođači Kina, fabrika, veleprodaja, proizvedeno u Kini










