Opis
Laserska dioda visoke snage 550W 915nm
Karakteristike:
Vodeća svjetlina i pouzdanost
Stabiliziran spektar preko temperature i struje
Različite talasne dužine i optina snaga
Prijave:
Fiber laser pumpanje
Pumpanje laserom u čvrstom stanju
Direktna obrada diodnog materijala

Spec sheet
Artikal br. FC915DL550
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 915nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±15nm |
| Izlazna snaga | 550W |
| Vlakna | |
| Dužina vlakana | 1.5m |
| Prečnik jezgre vlakna | 220um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Fiber Connector | Bare End |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 25A |
| Prag struje Ith | 1.1A |
| Radni napon Vop | 46V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~45℃ |
| Temperatura skladištenja | -20-70℃ |
| Temperaturni koeficijent | ~0,35 nm/℃ |
Package Drawing
![O06T9G%H1D]H79E9F43_J70](/Content/uploads/202098745/202008281137340a0ec281ecb1404186b5865c79b75629.png)
Popularni tagovi: velika snaga 550w 915nm fiber laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










