300W 905nm optički diodni laser
905nm 300W fiber-coupled diodni laser ima mogućnost dvostruke talasne dužine. Radi na 905 nm sa izlaznom snagom većom od 30 W u impulsnim uslovima, a na 915 nm može isporučiti više od 300 W snage u kontinuiranom talasnom (CW) modu. Ova raznovrsnost u postavkama talasne dužine i snage čini ga pogodnim za niz aplikacija, od industrijske obrade do medicinskih i naučnih istraživanja. Laser je dizajniran da pruži preciznu i moćnu isporuku svjetlosti, osiguravajući efikasnost i pouzdanost u zahtjevnim okruženjima. Temperaturni koeficijent talasne dužine od 0,3nm/stepen, osigurava stabilne performanse

Značajka:
Dvostruke talasne dužine
Izlazna snaga od preko 300W u kontinuiranom talasnom (CW) modu
Efikasnost i pouzdanost.
Temperaturni koeficijent talasne dužine od 0.3nm/ stepen osigurava stabilne performanse
Aplikacija:
Izvor pumpanja
Naučno istraživanje
Industrija
Br. artikla:FC905DL300
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 905nm±5nm |
| Izlazna snaga | >30W (1ms, 10Hz) |
| Centralna talasna dužina 2 | 915nm±5nm |
| Izlazna snaga | >300W (CW) |
| Vlakna | |
| Fiber Core | 105um |
| Dužina vlakana | 1m |
| Fiber Numercial Aperture | 0.22NA |
| Fiber Connector | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja Lop | 18A QCW |
| Prag struje Lth | 1A QCW |
| Radni napon Vop | 40V QCW |
| Thermal | |
| Test Temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30~70 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0.3 nm/stepen |
Dimenzije:

Popularni tagovi: 300w 905nm optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










