Laserska dioda 808nm Fiber Bundle
808nm Fiber Bundle Laser Diode može postići visoku efikasnost spajanja, što znači da se laser može efikasno prenijeti u optičko vlakno, smanjujući gubitke energije i poboljšavajući ukupnu efikasnost uređaja. Upotreba uvoznih laserskih komponenti osigurava dugotrajan-stabilan rad i vijek trajanja uređaja
Ključne karakteristike:
Ujednačena distribucija intenziteta
Visoka efikasnost spajanja
High Brightness
Standardna centralna talasna dužina 808nm
Široke primjene kao što su pumpanje, medicinska, itd.

Specifikacija:
Broj artikla: FC808DL50
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808±5nm |
| Izlazna snaga | 50W |
| Working Mode | CW |
| Spektralna širina FWHM | 4nm |
| Efikasnost nagiba | 5W/A |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 12A |
| Prag struje Ith | 1.0A |
| Radni napon Vop | 10.8V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 40% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~55 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stepeni |
| Talasna dužina Temp. Koeficijent | 0,3 nm/ stepen |
Crtež paketa:
![product-1-1 F]H((D_DQ6%3030%_NWG{VU](/Content/uploads/202098745/202003131328147269466.png)
Napomena:
1. Laserska dioda mora raditi uz dobro hlađenje
2. Izbjegavajte izlaganje očiju ili kože direktnom ili raspršenom zračenju
3. Moraju se poduzeti mjere predostrožnosti protiv ESD-a
Popularni tagovi: Dobavljači laserskih dioda u snopu 808nm, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










